Profil firmy

Něco málo na úvod

Když se řekne DOMOV, není to pouze místo na přespání, nejsou to jen čtyři stěny a střecha nad hlavou. Je to mnohem víc: rodina, pohoda, teplo, zázemí… Vytvořit pravý domov není jednoduché a často to trvá roky. Na každém detailu je pak znát cit a láska jeho obyvatel, všude se odráží vkus a pečlivost majitele, a každý domov také něco vypovídá o lidech, kteří v něm přebývají. (var.2) Pomůžeme Vám vytvořit místo k životu přesně podle vašich představ. Podobné je to s nymburskou prodejnou nábytku DOMOV (celým jménem Jan Hofman, Domov nábytek Nymburk). Jde o středně velkou rodinnou firmu, která na trhu působí již od roku 1991 a svou činnost založila na třech pilířích: vysoké kvalitě prodávaných produktů a poskytovaných služeb, nadstandardních informacích a profesionálním informování zákazníků a na osobním přístupu a odpovědnosti za veškerý sortiment.

Kvalita především

V poslední době jsme si zvykli na fakt, že trh se spotřebním zbožím je ze všech stran zavalen nekvalitními produkty pochybných nebo neznámých značek. Známe to všichni ze supermarketů a prodejen potravin, kdy jsou regály plné podřadných výrobků, které potenciálního kupce lákají především nízkou cenou a líbivým obalem. U nábytku je bohužel situace obdobná, ale zatímco u jídla si hned můžete na obale přečíst složení a původ zboží, zde to tak jednoduché není. Laik na první pohled jen těžko pozná, že stůl není tak pevný, jak by se mohlo zdát, že na sedací soupravu byla použita nekvalitní potahová látka a po roce užívání bude zničená, nebo že v matraci něco chybí a při spánku na ní bychom si mohli zničit vlastní zdraví… Speciálně v našem regionu vsadila většina prodejců na polskou produkci laciných náhražek, z jejichž nákupu většina lidí rozhodně šťastná nebude.

My se již v začátcích rozhodli jít jinou cestou. Troufáme si tvrdit, že za celou dobu svého působení v oboru, jsme v kontaktu s těmi nejlepšími předními výrobci. Dokážeme rozeznat kvalitu. Své dodavatele nevybíráme jen podle akčních nabídek a lákavě nízké ceny zboží. Protože jsme do názvu firmy vložili své jméno, cítíme velkou odpovědnost vůči zákazníkovi a věřte, že svou pověst bychom nespojili s něčím, za co bychom se sami nedokázali postavit. Proto si za partnery vybíráme jen zavedené společnosti a dříve než jejich výrobky zařadíme do svého portfolia, osobně se seznamujeme s tradicí firmy, postupy výroby a kvalitou produkce. Není náhodou, že drtivá většina našich dodavatelů jsou ryze české firmy, které navíc fungují podobně jako my – na rodinném principu a na víře, že jméno jako záruka kvality něco znamená (Jelínek, Jech, Blanář, Kaplan, Gazel, Pohoda, Ahorn, MABO, DPV, BMB, Nadop, TON, a další…).

Profesionální personál a nadstandardní informace zákazníkům

V době velkých obchodních domů, kde se vetšina personálu skládá z najatých neinformovaných brigádníků, si pomalu ale jistě odvykáme ptát se při nákupu na klíčové vlastnosti zboží. Internetové nákupy a různé druhy rychlých reklamních akcí tyto trendy bohužel jen podporují. Je s podivem, že se toto čím dál tím víc prosazuje i v segmentu tak citlivém, jako je nábytek. Právě tady je přece důležité vyzkoušet, jak se mi na té které matraci leží, osahat si strukturu a příjemnost látky a dřeva na křesle, posteli, prohlédnout prostornost skříně… Toto vám žádný „velkoskladový“ e-shop nenabídne.
Navíc existuje jedna kategorie zboží, ve které je dobrá rada a správný výběr produktu zcela zásadní. Jde o zdravý spánek. Proto jsme se na tento segment specializovali a naše studio zdravého spaní má za sebou již stovky spokojených zákazníků. V této oblasti poskytujeme (na dnešní poměry) skutečně nadstandardní služby a dokážeme zákazníkovi poradit tak, aby nákup matrací, roštů, polštářů nebo různých ortopedických pomůcek byl opravdovým přínosem, a aby odešel s pocitem, že si vybral ten nejlepší (a nikoli jen nejdražší možný) produkt.

 

 

.

Vybrané firemní reference:

 

.

.

.

.

.

.

…řada administrativních pracovišť, kanceláří, škol, okolních městských úřadů, penzionů, hotelů a dalších institucí. A hlavně tisíce soukromých domácností.

Podporujeme: