Vážení zákazníci,
s předstihem Vás informujeme o uzavření naší prodejny ve dnech: 8. – 9. února 2019 a 15. – 16. února 2019. Jedná vždy o pátek a sobotu. Věříme, že toto uzavření prodejny Vám nezpůsobí žádné komplikace.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu v jiných dnech.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na telefonu: 731 111 660

NOVINKA – RELAXAČNÍ ROŠT ALENTO
Vážení zákazníci,
produktové portfolio roštů jsme rozšířili o unikátní novinku – motorový relaxační rošt Alento pro aktivní odpočinek.

V čem je rošt Alento jedinečný?
1) dopřeje vám komfortní vibrační masáž po náročném dnu nebo sportovním tréninku (2 samostatné masážní zóny v oblasti nohou a zad)
2) pohodlné ovládání poloh roštu a masážních programů jedním ovladačem (2 popruhy rovnoměrně roznáší masážní vibrace v ploše)
3) rošt je vhodný i pro postele s úložným prostorem (motor nezasahuje do prostoru pod lůžkem)
4) systém 42 úzkých lamel ve speciálních triopouzdrech se citlivě přizpůsobuje tělu a zajišťuje správnou oporu jednotlivých partií
relaxační polohovací masážní systém ALENTO

Zde si můžete stáhnout: leták s popisem funkcí

Více informací o tomto unikátním produktu naleznete na našich stránkách v sekci roštů. odkaz zde

Opravdu! Naši stálý zákazníci by Vám to potvrdili. Povzdech, že musíte sedět na levné, obyčejné a často nepohodlné sedačce, protože kvalitní výrobek by: děti ušpinily, pes zničil …. To už dávno neplatí! Na naše sedací soupravy nabízíme potahové látky s nejmodernější nešpinivou úpravou Aquaclean?

CO JE AQUACLEAN?

Technologie Aquaclean je revoluční povrchová úprava, která umožňuje odstranit skvrny pouze pomocí vody. Údržba je tak velmi jednoduchá a skvrny odstraníte za minimum času.

Aquaclean pomáhá odstraňovat většinu skvrn vzniklých v domácnosti (víno, inkoust, omáčky, tuk, bláto, čokoláda, krém atd.), usnadní vám tak život a vy získáte více času na důležité věci.

JAK FUNGUJE AQUACLEAN?

AquacelanTechnology je pokročilá ochrana vaší čalouněné sedačky. Tato úprava pokrývá jednotlivá vlákna neviditelnou molekulární vrstvou, která zabrání proniknutí nečistot do látky. (zde si můžete prohlédnout video)

Podrobnější informace naleznete zde.

100% ovčí vlna

kvalitní matracová podložka z ovčí vlny, rozměr 90x200cm, cena 1090,- Kč

Zima už nemusí být nepříjemným obdobím. Doplňte své lůžko o správný matracový chránič a udělejte ze své postele komfortní pelíšek. V naší nabídce naleznete také podložky na postel, vyrobené z ovčí vlny Merino. Tyto výrobky jsou odolné proti prodření, nenáročné na údržbu a čištění. Vlákna ovčí vlny odpuzují prach a vytvářejí nehostinné klima pro roztoče a jiné bakterie. Nejvíce ceněnou vlastností je výborná termoregulační schopnost, která zajistí komfortní spánek i ve studené posteli na chalupě nebo v rodinném domku.