Opravdu! Naši stálý zákazníci by Vám to potvrdili. Povzdech, že musíte sedět na levné, obyčejné a často nepohodlné sedačce, protože kvalitní výrobek by: děti ušpinily, pes zničil …. To už dávno neplatí! Na naše sedací soupravy nabízíme potahové látky s nejmodernější nešpinivou úpravou Aquaclean?

CO JE AQUACLEAN?

Technologie Aquaclean je revoluční povrchová úprava, která umožňuje odstranit skvrny pouze pomocí vody. Údržba je tak velmi jednoduchá a skvrny odstraníte za minimum času.

Aquaclean pomáhá odstraňovat většinu skvrn vzniklých v domácnosti (víno, inkoust, omáčky, tuk, bláto, čokoláda, krém atd.), usnadní vám tak život a vy získáte více času na důležité věci.

JAK FUNGUJE AQUACLEAN?

AquacelanTechnology je pokročilá ochrana vaší čalouněné sedačky. Tato úprava pokrývá jednotlivá vlákna neviditelnou molekulární vrstvou, která zabrání proniknutí nečistot do látky. (zde si můžete prohlédnout video)

Podrobnější informace naleznete zde.

100% ovčí vlna

kvalitní matracová podložka z ovčí vlny, rozměr 90x200cm, cena 1090,- Kč

Zima už nemusí být nepříjemným obdobím. Doplňte své lůžko o správný matracový chránič a udělejte ze své postele komfortní pelíšek. V naší nabídce naleznete také podložky na postel, vyrobené z ovčí vlny Merino. Tyto výrobky jsou odolné proti prodření, nenáročné na údržbu a čištění. Vlákna ovčí vlny odpuzují prach a vytvářejí nehostinné klima pro roztoče a jiné bakterie. Nejvíce ceněnou vlastností je výborná termoregulační schopnost, která zajistí komfortní spánek i ve studené posteli na chalupě nebo v rodinném domku.